Як заявити про свій бізнес в інтернеті.

  • Ти ще не в онлайн? Не будь останнім! -,  чуєте ви навкруги

  • Я і без вас знаю, відповісте ви, і будете праві.


Давно зрозуміло, що давно потрібно переходити в онлайн продажі. Але як?


 Якщо в тебе точка на Ринку, або бутік у Торговому центрі, або невеличка кав’ярня чи навіть невеликий сімейний ресторан. 


Не має під боком людини котра може чітко пояснити, як саме в твоєму випадку протоптати цю стежку до інтернет-клієнтів.


Ніби і є аккаунт в Фейсбуці, ніби є і Інстаграм. Але що робити далі? 


За цей час Ви дивились семінари, слухали різних SMM спеціалістів, але так і не зрозуміло, хто має робити всю цю монотонну роботу?


Хто має все це робити?


Кожного дня потрібно вигадувати  пости, фотографії, тримати руку на пульсі просування аккаунту в інстаграм , у фейсбуці, тік-ток та різноманітних специфічних групах усіх соцмереж. 


 Яка зарплата SMM спеціаліста ?


Просування каналу збуту у цьому великому потоці інформації питання не з дешевих. А якщо добавити Таргетолога, Аналітика, копірайтера, дизайнера - це цілий відділ працівників, яких Ви маєте утримувати щомісячно. 


 Що ми пропонуємо ?


Ми пропонуємо вам ЧАСТКОВУ АБО ПОВНУ  підтримку тільки по потрібним для вашого бізнесу каналам. 


Щоб з’ясувати саме ваш канал доступу до клієнта, вам потрібно довго тестувати, вивчити всі маркетингові фішки, злити рекламний бюджет. І з часом ви самостійно знайдете той спосіб, який дійсно приводить зацікавлених клієнтів.


Наприклад,  якщо ви продаєте зерно вагонами, ваш клієнт не сидить у лайкері чи тік-тоці. У нього не буде просто часу, ви згодні? 


Якщо ви займаєтесь випічкою для іменинників, то реклама у фейсбуці буде коштувати надто дорого, і не принесе вам реальних покупців. 


Витрати на свої помилки можуть коштувати вам більше ніж оплата Повноцінної консультації або Періодична підтримка ваших соцмереж. 

Статті по темі

Підтримка вашого бізнесу в інстаграм

Підтримка вашого бізнесу в інстаграм

10 кроків для замовлень з інстаграм: Все просто:1 . Заповнити шапку профіля, враховуючи останні алгоритми інстаграм та врахування ваш..

Чи потрібна тобі офіційна сторінка у Вайбер?

Чи потрібна тобі офіційна сторінка у Вайбер?

 Офіційна сторінка у Вайбері - як бізнес-сторінка у соцмережах.  В середньому користувач відкриває Viber  12 раз на день.  Якщо ти плануєш мати постійний зв’язок зі своїм..

Лендінг - сторінка для дії.

Лендінг - сторінка для дії.

Можливість виділити основний продукт, якій може привести до вас нових покупців та нових клієнтів.Збирайте базу зацікавлених клієнтів через  Посадкову сторінку, в подальшому ви можете контактувати..