Буклети, флаєри

Буклети, флаєри

ЯК виділитися?  ЯК донести інформацію про свій унікальних продукт у  цьому потоці реклами та бомбардування рекламними компаніями, інтернет роликами, соцмережами ?

Флаєр чи буклет сьогодні перейшов в нішу унікальності ,  за його допомогою, Ви звертаєте увагу саме на свій сайт, свою сторінку своєї цільової аудіторії та точно вгадаєте район розповсюдження. 

Не відкидуйте цей засіб реклами, адже сьогодні бути на першій сторінці у пошуку занадто дорого. Дешевше привести клієнта через листівку , флаєр або буклет. Розповісти про свої послуги, запропонувати підписатися в соцмережах. Надати можливість отримати відчуття реальності:


✅Дайте людині відчуття дотику

✅ Покажіть , що Ви існуєте в реальності.

✅ Впливайте на усі відчуття сприйняття цього світу:

✔Дотику та відчутів

✔Запах свіжо-друкованого  видання

✔Шелест паперу


А також завжди є клієнти, які не мають часу прямо зараз почитати вашу сторінку - запропонуйте клієнту листівку, чи флаєр. Можливо рознести по поштовим скринькам. Але обов'язково розмістіть QR-код, щоб людині було легше знайти вашу соціальну сторінку, сайт чи лендінг. 

Тому не ігноруйте цю можливість.  Адже більшість  рекламується в інтернеті за великі гроші просувають свої сторінки за допомогою складного SEO,  сьогодні листівка чи буклет - це унікальність. Тому  прийшов вже час, коли ОФЛАЙН- сьогодні це круто!

Розробка буклету
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)